Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Štuk či zakrývací barva

Prosil bych o radu zda je lepší byt znovu kvalitně vyštukovat nebo stačí jakási zakrývací barva? Byt je nový se špatným vyštukováním. Jelikož jsem obsolutně neznalý problematiky Děkuji za každou radu.

V tom pripade se s tim bud smiris (po nekolika vrstvach barvy to pak uz tolik neni videt), nebo prestukovat nanovo.
Pokud tam uz bydlis v plnem rozsahu, tak to stukovani je takove neprijemne, protoze to je kopec prachu a spiny (jedine zeby jsi mel moznost to michat nekde ve sklepe nebo mimo byt).
Taky to stoji par korun (orientacne pocitej 100-150 za m2 pokud si to nechas udelat ...)

Pokud se na to aspon kousek necha koukat tak ti to casem prestane vadit ...