Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hoblovka

Dobry den.Mame doma starou hoblovku a prokluzuje obcas remen na pohon valcu s nozema.pouzivali sme nejakou lepivou pastu (vosk) a po vetsi zasobe nam dosel.poradite co by se dalo pouzit,popr.kde to koupit? Dekuju!

jestli je to transmise (plochej řemen) myslím že se používala černá kalafuna.jetě s něčím.....byla v papírové tubě , odtrhl se papír a namazal se tím řemen. vyhoví jakákoliv kalafuna třeba na basu...nebo si kupte na pájení....