Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě autorádia

Dobrý den chtel bych si koupi autorádio na cd a usb aby bylo možno připojit zesilovač a subwofer + nějaké reproduktory vešel bych se do dvou tisíc prosím poradte popřípade nejaké navrhnete. dekuju

Autorádio + repráky za dva tisíce nebude žádná paráda.
Začněme od konce - repráky - napřed si ujasni, kam je dáš a jaký se ti tam vejdou, většina aut má od výroby nějaký prostory na repráky, mimo starých Š120, tam se musely řezat díry do dveří.
Autorádio - opravdu chceš autorádio na CD? To má prakticky každý, já naopak hledal takový rádio, který CD mechaniku nemá, má to jen tuner, USB a hlavně slot na SD kartu. Na 4GB kartu se mi vejdou mraky písniček a nemusím se bát, že mi to bude přeskakovat, že nepůjde načíst CD, nemusím skladovat hromady CD v autě. Stálo to asi 8 stovek, není to žádnej super výrobek, ale pro moje potřeby stačí.

Připojit zesilovač lze ke každýmu autorádiu, všechny mají stereo line-out a ovládací napětí pro zesilovač.

Dobrá volba. Řešil bych to stejně. Mám na CD a vzhledem ke katastrofálnímu stavu našich silnic to tam skáče, jak na trampolíně. Taky jsem musel většinu CD vyhodit, protože časem se vytratila data a nešlo to použít a to byla RW a myslel jsem, že kvalitní.
Já osobně bych na tom moc nešetřil a hledal bych cenový střed. Ani moc levné a ani moc předražené. Doporučuji podívat se na HEURÉKU a přečíst si recenze od uživatelů.

Vlastnosti autorádia Sencor SCD 5905 MR
USB + AUX IN pro připojené MP3 přehrávače (Jack)
výstupní výkon 4x50W max.
RDS (PTY, AF, TA, PI, PS)
PLL FM tuner, 18 předvoleb
MP3, ID3 Tag, Audio CD, CD-R, CD-RW
ochrana proti otřesům Antishock
ekvalizér, zvýraznění basů
active black matrix displej
digitální hodiny
modré podsvícení tlačítek
odnímatelný čelní panel
universální vstup Line-In (Cinch)
výstup pro zesilovač Line-Out (Front/Rear - Cinch)
výstup pro SubWoofer
integrovaný ISO konektor
napájení 13,8V (10,8-15,6V)
hmotnost 1,7kg

1600,-

Dvě vady - nemá slot na SD kartu a má modrý podsvícení, což je ultrahnus, kterej si nevím proč číňani oblíbili. V noci to příšerně bije do očí a osvětluje vnitřní prostor. Já ty tlačítka i s displejem přelepil hnědou páskou, takže se to stlumilo, ale kolegyně má takovej model, kde to přelepit nejde (má tam podsvícený kolečko hlasitosti) a to je teprve humáč. A pokud je autorádio umístěno někde nahoře, tak to si řidič užije.
Modrý diody do autorádia nebrat.

Rádií v této cenové relaci je nepřeberné množství. Slot na SD kartu je přežitek z dob, kdy neexistovaly MikroSD karty se čtečkami velikosti 1/3 SD karty.Samostatmé čtečky netřeba nosit:-D. Co se barvy týče - buď mám peníze a pak to neřeším, nebo nemám a pak hledám kompromisy.:-(

Já naopak slot na SD kartu chci, protože nestojím o to, aby mi z rádia čučel nějakej bazmek v podobě flashdisku, nebo čtečky. Nechápu, proč to tam výrobci nedávají, resp. modelů na karty je tak málo. Kartu z rádia nevyndávám. Naopak CD/DVD mechaniku považuji za relikt minulosti. Navíc SD karty se skladují podstatně lépe, než CD.

Souhlasím, do autorádia jsou nejvhodnější paměťové karty. Dřív jsem měl v autě rádio na CD a už bych ho nechtěl. Čočka se za chvíli zasviní, CD se snadno poškrábe, když vymeteš nějakou díru tak to CD přeskočí atd.
USB je nevýhoda že blbě čumí flashka z rádia, sice si můžeš koupit takovou tu malou flashku ale stejně čumí. Kamaráda to neskutečně štvalo, tak rádio rozebral a vyvedl kabel z USB do kaslíku.
Naštěstí mě to autorádio na CD ukradli tak jsem si koupil nové za litr bez mechaniky, jenom to má USB a slot SD/MMC karty. USB nepoužívám vůbec a mám ta strčenou SD kartu. A jsem spokojen.