Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním návod

Dobrý den. Sháním český návod na Philips DVDR 730. Na internetu jsem nemohl najít. Pomůže mi prosím někdo? Klidně i přijedu (Ostrava a okolí) a pokud bude možnost, tak ofotím, nebo vypíšu to nejdůležitější. Možno zaslat i na email Atsor67@seznam.cz, moc děkuji.

Tady máš možnost stáhnout si návod v těchto jazycích:

Angličtina
Bulharština
Dánština
Finština
Francouzština
Holandština
Italština
Maďarština
Moderní řečtina
Norština
Němčina
Polština
Španělština
Švédština

Z toho množství snad nějaký spřízněný jazyk najdeš, ne? Pokud ne, někdo v tvém okolí si určitě poradí s jednoduchým výtahem z angličtiny.

Jako ostravák bys snad mohl zvládnout polštinu, když jí pochopím i já jako středočech :-)