Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí solárium -spotřeba energie

Měla bych dotaz. Dcera si chce koupit domácí solárium (oalování na celé telo, to je spousta trubic) a nedá si vymluvit, že spotřeba energie bude obrovská, to jest, že hodně žere. Máte někdo zkušenosti?

Opálení je už dnes OUT. Ne že bych uznával modní průmysl, ale konečně mají alespoň jednu myšlenku rozumnou. Solárko není levné, mělo by se pravidelně kontrolovat - trubice. Pro jednu dvě osoby, které se tam budou chodit "slunit" občas, aby to neškodilo, jde o zbytečnou investici. Jen další heblo do domu.