Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Předpověď počasí

Hezký den,
rád by se touto cestou zeptal Vás ostatních.Mám IP telefon s předpovědí počasí.Zobrazuje mj, i teploty.jak by jste rozuměli údaji -10/-3 .Děkuji

Jsem si jistej, že můžeš být úplně v klidu! Ten předpovídající strojek určitě nebude kecat víc než Dagmar Honsová, slavná to hvězda počasí, jejíž odpovědnost a výdělek bych chtěl taky mít. Ta veřejně lže lidem do očí, bere za tu krásné peníze a s odstupem klidně jen hodiny nalže něco jinýho, než řekla před hodinou. Např. před Vánocemi, nejdřív že bude dost sněžit a za hodinu tvrdila že bude jen pršet.
Pak se v tom stroječku vyznej, když si jenom stroječek a lidský mozek nezvládá. :-D