Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RC model vrtulníku (problem s nabitím)

Ahojte..
Sice už mi není 10let ale dostal jsem na Vánoce RC model vrtulníku.. na krabici je napsáno High V-Max Alloy model. Když jsem jej dostal hned jsme jej zkoušeli. Letal cca 10min a pak se vybil.. v ovladači je malý káblík který se zasune do vrtulniku a asik se tak nabiji.. Jak se včera vybil tak jsme jej dali nabit pres ovladac pres noc.. Rano jsem jej vyzkousel a jen se zatocil a byl zase vybity.. Jelikoz tam byly baterie z Tesca tak sem si myslel ze jsou vybite..
Denska jsem si koupil nove Baterie Energizer , dal jsem jej nabit.. byl tam cca 3hodky a pak sem ho chtel jen na zkousku zapnout a jen se otocil ocil o 180° a zase nic..
Nevíte kde může být problem? vůbec se v techto věcech nevyznam

Můžeš ještě zkusit při nábíjení vypnout vypínač na ovládači, nebo na vrtulníku, jeden z nich má být vypnutý možná oba, teď si to přesně nepamatuji a na ovladači by měla signalizovat ledka nabíjení . Nabíjelo se to cca 30 minut. Na synovo vrtulníku to tak bylo, bohužel už ho nemáme, ty hračky dneska nic nevydržej:-)

Presne tak, pokud chces nabijet vrtulnik z ovladace se 6ti baterkama, tak ovladac musi byt zapnuty, tedy ON, vrtulnik vypnuty, tedy OFF. Stejne je to s nabijenim pres USB ( ten kablik bys mel mit taky ) na PC. Vrtulnik vypnout a pak se to nabiji, mladej to dostal k Vanocuma taky jsme chvilku laborovali, nebylo k tomu co se tyce popisu nabijeni zhola nic.