Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těsnění

Dobjéj. Chlapi prosím o radu, jaké těsnění kolem zámku u nových plastových dveří. Jsou mírně prouhnuté nahoře a dole sedí. Těma inbusama jsem to malinko doštoloval, ale stejne kolem zámku fičí. Diky moc a Hezké Vánoce.

Já bych tipoval, že nejsou prohnuté dveře, ale spíš je špatně (křivě) osazené futro. Ty dveře jsou konstrukčně docela tuhé, takže jejich prohyb bývá minimální. Nevím, jakou máš mezeru v místě kde dveře nedoléhají na rám, je třeba jí změřit a podle toho zvolit typ a sílu těsnění. Zkus tuhle stránku a snad tam najdeš ten nejvhodnější.

Nové plastové dveře křivé? Jedině reklamovat a nefušovat lajdáckou práci. Plastové dveře jsou uvnitř ze svařených profilů, když chvátají, tak se jim to prohne ale to je jejich starost. Vyzkoušej přiložením nějakého rovného pravítka nebo lišty, jestli je křivé futro nebo dveře. V obém případě neváhej reklamovat odbytou práci.