Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odkapávač/držák talířů

dobrý den,
sháním tento:
[http://kutilska.poradna.net/file/view/897-379acz-j pg]
nebo velmi podobný odkapávač na talíře, chci ho použít jako držák na talíře do skříňky (jsem limitovám rozměry 35cm x 60cm - všechny, které sem doposud našel, byly větší). Nevěděl by jste někdo o něčem, co by splnilo mé "vysoké" požadavky? Nebo třeba tip na jednoduchou výrobu vlastního držáku?
Děkuji moc za odpovědi!

Koupím libovolný delší držák, na jedné straně jej skrátím na potřebnou délku + hloubku dírky.. Místo ucviknutých nožiček vyvrtám tři dírky do kterých zastrčím nosné dráty z ucviknuté strany. Za ušetřené peníze koupím Metaxu a namažu se.