Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těsnění na ledničku.

Existuje nějaké univer.těsnění na ledničku, mám značku zanusi a dle výrobce těsnění na to není, lze vyměnit jen celé dvířka, což je podle mě blbost, to si užraději koupím novou, že? Těnění je popraskané a nevím co stím.

No hlavně záleží na tom, co to je za těsnění. Jestli je zasunuté v drážce, nebo lepené. Ohledně zasilikonování - jo, vydrží to třeba měsíc. My už tuhle hru hrajeme přes rok a rozhodli jsme se postoupit do dalšího levelu a koupit těsnění. Ale jelikož nevíme typ ledničky (je to nějaká vestavěná bez napsané značky, zděděná...) tak jsem čímdáltím skeptičtější a zřejmě dojde na koupi ledničky jako takové.

S tím silikonem to je fakt jenom dočasné řešení, aby to neteklo do doby, než seženete a) těsnění, b) novou ledničku.