Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napojení cihlové zdi na sádrokarton

Prosím o radu čím spojit zděnou příčku z lícovek v horní části ke stropu, který je ze sádrokartonu (pod sádrokartonem je tepelná a hluková izolace a nad ní dřevěný rošt, který nese prozatím dvě vrstvy OSB desek - příprava na plovoucí podlahu). V místnosti, kde potřebujeme příčku napojit máme přiznané trámy a sádrokarton je mezi nimi. Děkuji za radu
Meryll1

nepochopil som dotaz, ak otázka znela len o spôsobe napojenia sádrokartonového stropu k priečke, riešenie je štandardné a bežné.

Totižto, sprvu som mal dojem že sa pýtaš ako napojiť priečku k nosnej konštrukcii stropu, pre účelom zabezpečenia stability tej priečky.