Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gumová hrana stolu

Nevíte někdo kde se dá sehnat gumová hrana na desku (třeba stůl) - nevím jak líp bych to popsal. Zastrkává se do drážky v desce. Má půlkulatý tvar a z rovné části vzadu vychází pero. Marně hledám a nenacházím. Díky

Pokud netrváš na půlkulaté hraně, ale stačila by ti prostě odolná hrana, tak sháněj pod názvem ABS hrana. Je to asi 2mm tlustá plastová hrana, dělá se v barvách lamina. Já si to nechal nalepit na desku stolu, vypadá to dobře a je to odolný mechanickýmu poškození.

A jak tak trochu googlím, hledej to pod názvem narážecí hrany. To bude nejspíš ono.
http://www.kooplast.cz/clanky-narazeci-hrany-k18-1 8mm.html