Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem voděodolný nátěr na sádrokarton

Dobrý den,potřebuji vyřešit problém s navlháním sádrokartonu nějakým voděodolným nátěrem. Jde o to,že voda která se vysráží na okně, stéká na parapet a odtud navlhne přilehlá sádrokartonová zeď. Chtěl bych natřít jen takový ochranný pás okolo okna asi 15 až 20cm. Zeď je natřena primalexem. Děkuji za radu.

Příčina je jasná. Okno je v ložnici,takže na noc se moc topit nedá aby se tam dalo spát a právě přes noc je tam zvýšená vlhkost. Abych v noci vstával a chodil větrat,to se mi taky nechce a teď jsou docela slušný mrazy. Takže každé ráno utíráme orosené okno a parapet a zeď sušíme přez den ventiltorem.

To máš jedno, jestli topíš, nebo ne. My kvůli synkovi topíme i v noci (ale ne kontinuálně, ale nárazově, máme vlastní kotel a malej byt, je to rychle vytopený) a stejně se okna rosí. V noci taky větrat nemůžeme, je mráz a taky spíme, že ano. Takže pokud ti to teče, hoď na parapet hadru a ráno to vyždímej.