Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem robot vysavac

Prosim vas chci zakoupit robot. vysavac. Vaham mezi roomba a roomy gold.Jake mate prosim zkusenosti.
Manzelka byla u navstevy z neho nadsena.Bohuzel si nedokazu predstavit, ze ho budu prenaset z mistnosti do mistnosti kdyz mam prahy

S tím robo krámem se dá hrát i Pacman :-D

To se mi tuhle jedna dáma za pokladnama v hypru snažila nakvokat, že to uklidí i prach na vrchu skříní. Tak sem se zasmál a zeptal se jak mi to vyluxuje/uklidí auto a bylo vyděláno ...
Je vidět, že lidi mají dost peněz, když kupují takové zbytečnosti. Zato v brekotu jak jsme na tom špatně, to jsme národní mistři. :))

Někde jsem četl humornou příhodu, jak byl borec nadšenej, jak to všude uklízí a za dva týdny nadával, že dítě kydlo na zem trochu džemu a ten pitomej vysavač to rozmatlal po celé místnosti :-)

Několik užitečných rad před nákupem, z webu www.digiplus.cz

*všechny robotické vysavače se vyrábí v Číně. Pokud Vám výrobce prodejce trvrdí, že např. v USA, neříká Vám pravdu.

*ověřte si také, kolik stojí náhradní příslušenství a např. baterie. U některých výrobku stojí baterie 2000-3000 Kč. Podobná baterie jiného výrobce jen 1000 Kč. Někteří prodejci zcela záměrně tyto informace při prodeji zamlčují. Náklady na roční provoz pak mohou být např. 4000-6000 Kč nebo pouze 1500-2000 Kč, což je nutné také přičíst k pořizovací ceně vysavače

*to, že je vysavač levnější neznamená, že je nekvalitní nebo poruchový - to tvrdí prodejci všech dražších vysavačů. Většina prodejců se Vám proto bude snažit "vnutit" dražší přístroje, protože na nich má nejvyšší marži

*zajímejte se o výdrž baterie v minutách - někteří prodejci uvádí např. vysaje velký byt, nebo 3-4 místnosti atd. tento údaj nevypovídá nic o výdrži baterie!

*většina diskuzí na internetu není objektivní! Prodejci totiž sami píšou pozitivní reference na vlastní výrobky

*rozdíl v účinnosti úklidu mezi levnějšími a dražšími vysavači může být pouze několik %, rozdíl v ceně je však 50-200%

*využijte možnost zapůjčit si vysavač na vyzkoušení přímo u Vás doma (nabízí pouze někteří prodejci)

Tohle snad hovoří za vše :-/

Zavádějící recenze robotických vysavačů, klamné testy a nepravdivá hodnocení vysavačů

8.7.2010 - www.robotforum.cz

V minulých dnech jsme byli upozorněni na některé klamavé recenze robotických vysavačů, které je možné na internetu nalézt. Vím, že existuje mnoho klamných PR článků a skrytých reklam na robotické vysavače, na ty běžný čtenář ale nenarazí příliš často, proto jsem se o nich nezmiňoval a v seznamu recenzí vysavačů jsme se je snažili vynechávat.

Po upozornění jednoho z prodejců na tyto články, jsme tématu klamavých recenzí začali věnovat o něco více pozornosti a s hrůzou jsme našli mnoho podobných příkladů nejen klamavých, ale i do značné míry zavádějících testů a recenzí nejen na internetu, ale i na stránkách prodejců robotických vysavačů, nezávislých komunitních webech, spotřebitelských webech apod. Patří sem i jednoznačně nepravdivé „osobní zkušenosti“ apod.

Pokusíme se tedy pro Vás sbírat i tyto „recenze“ robotických vysavačů a spolu se zdrojem je uvádět v této speciální kategorii. Budeme zde klást ale důraz na zřejmý úmysl klamnou recenzí někoho poškodit, nebo naopak některému z výrobců robotických vysavačů prospět. Pokusíme se tedy v tomto „oddělení hanby“ vynechat recenze, testy či hodnocení, které jsou sice zavádějící a/nebo nepravdivé, ale neúmyslně.

Budeme podrobně procházet web a hledat, budeme ale samozřejmě moc rádi, když nám Vaše úlovky, či alespoň podezření zašlete na robotforum@seznam.cz