Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpevnění modelu

Zdravím,

Potřebuji zpevnit rc model helikoptéry. Je vyroben z plastu, tedy co se týče vzhledu. Napadlo mě vnitřek kabiny vyztužit sklenou páskou a vnějšek nalakovat. Myslíte, že to bude mít nějaký vliv na pevnost?

tak určitě to bude těžší, ale nemyslím, že to bude mít tak výrazný vliv na letové vlastnosti. Je to větší model a opravdu má silný motor. Takže se nebojím, že by měl problémy vzlétnout. Samozřejmě, čím větší hmotnost, tím větší požadavky to bude mít na spotřebu energie, takže se možná o něco málo sníží doba letu.