Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vánoční trhy v Německu

Dd, jsem od Č.B. a ráda bych vyrazila do Německa na nějaké vánoční trhy, okouknout atmosferu a koupit pár blbosí k Vánocům. Nechce se mi daleko, viděla bych to tak malinký kousek za hranicemi, na otočku. Nemáte nějaký tip????
Změna předmětu, původně: Vínoční trhy v Německu (sHpy00n)

Za tento odkaz také díky, ale myslela jsem spíš trhy s atmosferou, dát si něco dobrého a pod. Ne kupovat prášky na praní levnější o pár šupů. Na to já nejsem!!!!! Jo a kdyby k tomu byla nějaká pěkná tera nebo ptačí výstava, to by pak nemělo chybu!!!!!!!