Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možné dodělání ventilačky - plastová okna

Mám doma plastová okna.Vždy v každém pokoji jedno veliké spojené s jedním polovičním,ale jen u těch menších je právě ventilačka a to velké se dá jen otvírat jako křídlo.Existuje nějaká možnost si do těch větších tu ventilačku ještě nějak dodělat, nebo je to moc složité i nákladné.Ta okna už tu po mém přistěhovaní byla.

sežeň dodavatele/výrobce (pokud není na oknech štítek bude to vědět majitel/správce) a zeptej se. Známý si nedávno nechal přidělat ventilačku do původně jen otevíravého okna, několik let starého popsaným způsobem. Stálo ho to tuším do 300 Kč.