Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem volba plovoucí podlahy

Vybíráme do domu plovoucí podlahu a nemůžeme se v té směti výrobců a výrobků nějak vyznat. Poradíte prosím, jaký výrobce laminátové plovoučky je dobrý a kterému se třeba vyhnout? Chci tloušťku minimálně 8 mm a zátěž 32 s garancí minim. 15 let. A jakou nebo podle čeho byste vybírali dřevěnou plovoucí podlahu na podlahové vytápění. Nějak se nemůžeme rozhodnout, jaký materiál zvolit. Přítelkyni se líbila dřevěná plovoucí podlaha bambus, ale někde jsem se dočetl, že bambus není vhodný na podlahové topení. Jaké tedy dřevo nebo jaká by dřevěná plovoučka měla být? Díky.

Já osobně bych se nebál asi žádné, doma v obýváku mám podlahu za 129,-/m2 6mm z nějakýho bachu a po 7 letech i s malým dítětem je bez újmy a těch kovových autíček co po ní přejelo a spadlo na ní. Známej si dal do baráku do prvního patra nějakou za 89,- 6mm a slouží mu už nějakej rok taky. Nedíval bych se ani na cenu ale spíš jaká se ti líbí. Podlahy si dělám sám a je pravda že 6mm se podstatně hůř skládá než třeba 8mm ale při troše šikovnosti to jde. Na víc podlada za 150.- když se přestane po pěti letech líbit, nebude tě mrzet ji vyhodit a koupit si druhou. Ale to je pouze můj názor, nikomu ho nevnucuji.