Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo lakovaný hliník (Dibond) spojit s plastem do exterieru

Dobrý den, mám problém s uchycením distanční podložky která je z čirého akrylátu k dibondu (polyetylen potažený lakovaným hliníkem) plocha k nalepení je cca 2 cm2 a na 4 úchytech bude držet 1m x 1m deska v exterieru. Díky za každou profesionální radu a nabídku na creanto@seznam.cz
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: LEPIDLO LAKOVANÝ HLINÍK (DIBOND) SPOJIT S PLASTEM DO EXTERIERU (Kurt)

Nedivím se,že není odpověď,protože to není pořádně formulovaná otázka.
Co je DIBOND,Lakovaný hliník bude barevný elox nebo "polyetylen,potažený lakovaným hliníkem" bude polypropylenový podstavec s napařenou Al vrstvou s barevným eloxem.Nedovedu si tyto materiály představit v exteriéru na slunci a větru.
Jediné,co by na těchto materiálech trochu drželo,je PUR lepidlo,nebo lepidlo cyanakrylátové.
JABRAKA

Nedivím se,že není odpověď,protože to není pořádně formulovaná otázka.
Co je DIBOND,Lakovaný hliník bude barevný elox nebo "polyetylen,potažený lakovaným hliníkem" bude polypropylenový podstavec s napařenou Al vrstvou s barevným eloxem.Nedovedu si tyto materiály představit v exteriéru na slunci a větru.
Jediné,co by na těchto materiálech trochu drželo,je PUR lepidlo,nebo lepidlo cyanakrylátové.
JABRAKA