Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdil v řidičáku

Dobrý den

chtěl bych se vás zeptat kdo má s tím nějake zkušeností

chci si dělat řidíčak na kamion a teď řeším jestli mám jit klasicky do autoškoly nebo vím že jsou ústavy kde se tím zabývají víc jak v autoškole

nevím jestli je tam rozdil mezi řidičákem a profesním řidičákem

jaky je v tom tedy rozdíl ? díky

profesní ridičák ... to je profesní průkaz, to musí mít většina řidičů. nad 3 500Kg.
Řidičák "C" a "E" bez profesního průkazu, můžete řídit jen pro svou potřebu.

Musíte jít klasicky do autoškoly.

Jaký myslíte ústav? Zkuste přečíst zákon 361/2000, 247/2000, 111/1997 56/2000a další vyhlášky a předpisy, abyste věděl(a) co Vás čeká.