Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatékání sousedům

Dobrý den, prosím o radu. Bydlíme v paneláku a sousedi pod námi mají v kuchyni od stropu dolů po stěně stále mokrou zeď . Je to flek cca 0,5 m2 a začíná přecházet ze žluté barvy v plíseň. Tvrdí nám, že je to od nás, voda z pračky. V kuchyni sice máme pračku, ale žádná voda z ní při prání nevytéká. Dokonce jsme si ji nechali pro klid zkontrolovat opravářem. V koupelně,na záchodě i ve stoupačkách je u nás také sucho. Musí být problém u nás ? Není možné, že voda protéká spárama v panelech, třeba od sousedů ještě nad náma nebo je možné, že je poškozené odpadní potrubí někde mezi byty ? Odhalí závadu instalatér ? Moc děkuju za radu.

Dobrý den
Z Vašeho dotazu vyplývá, že se jedná o vnitřní zeď domu ve které se nacházejí stoupačky. Pokud Vám z pračky nikde voda neteče (kudy nemá :-, u Vás je stoupačka suchá a sousedi mají mokrou zeď, pravděpodobně se jedná o poruchu stoupačky mezi Vámi a sousedy. Závada samozřejmě zjistit lze.