Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceny stavby komínů

Dobrý den.Mám komín v asi zhruba 17metrové výšce.Je 3 průduhový v nejvyším mistě má 2 metry od střechy.Měl jsem zde firmu a ty mi řekla za práci 8k materiál mám.Zda se mi to moc.Nevite jak se to počítá.
Děkuji za odpověď.

No nevím,mám na baráku dva komíny,od střechy cca 1,5 m(každý).Před rokem a půl jsem si našel firmu,kterou jsem vybral z několika různých firem.Tato firma mně postavila oba komíny asi za 10 dní za cenu 36.000Kč.Jednalo se o rozbourání starých komínů,postavení nových z cihel(červená tvrzená cihla) dále komínové desky,spárování atd.Nic se nenosilo přes dům.Tato firma měla na střeše postavené malé lešení a ze střechy dolů zařízení,po kterém si přivážela matroš nahoru a zase dolů.Se stavbou jsem spokojený záruka je na 2 roky.V případě zájmu mohu zaslat název firmy.