Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Diletační spara plovoucí podlha????

Prosím o radu kamarad mi položil podlahu s diletační sparou na každe straně stěny jen ale v jednom místě se v rohu delší plocha lameli opíra o stěnu cc v delce 30cm muže to znamenat problem nebo to ostatní spáry vyrovnají nevím zda to řešit či ne?!Chci zitra dát obvodove lišty.Děkuji za odpovědi.

Kdyby to udělal v létě za velkého vedra tak by to snad nevadilo, ale takhle...Navíc se to může zaseknout tak, že se celá jedna starna neposune a - druhá -třeba zatížená nábytkem se neposune taky a výsledkem může být v létě nějaká boule. 6 -8 mm na každou stranu se zdá moc, ale vyplatí se to. Je třeba to místo uvolnit, tak jak radí kolega - mírným podškrábnutím.

Vyřešeno