Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna termostatu.

Pokazil se mi termostat u ledničky ARDO,mám nový komplet, musím nutně zavolat opraváře a nebo to zvládne i normalně zkušený domácí kutil. Jak na to prosím?

Dobrý den,záleží na tom jak jste zdatný kutil ,jedná se o elektrozáležitost.Termostat jako takový bude někde vzadu pod krytem.S největší pravděpodobností připojen konektory,které dáte na nový tak jak byly na původním.Hlavně opatrně pracujte s trubičkou kapiláry,kterou musíte umístit tam kde byla ta od původního termostatu.Schema zapojení by mohlo být vytištěno na zadním víku.Pokud to nebude termostatem,tak může být napálený spínač pomocné fáze rozběhu motoru,tuto závadu jsem měl před dvěma lety na své ledničce,mám výhodu,servisáka zde ve městě,dal jsem mu 120 kč ,vyměnil jsem to a lednice běhá dál.Jinak možná schema Vaší lednice najdete zde:-): http://diplodocs.cz/znacka-uzivatelska-prirucka/AR DO