Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doraz při otevírání dvířek kuch.linky

Neprodává se něco co zamezuje otevřít dvířka více pravý úhel ? Jde mi o to že když je otevírám mlátí mi do digestoře které je hned vedle a nerad bych je časem od ní poškrábal,nebo jinak poničil.Dávám si pozor,ale prostě to člověku nikdy hold ujede.Sice jsme to řešil,tak že jsme na tu digestoř nelepil odhlučňovací samolepku na doraz dvířek nebo šuplíku,ale beru to jako zatím jako dočasné stanovisko.Moc děkuji

Omezovače bývají z plastu, častěji kovové, prodávají se v prodejnách s nábytkovým kováním a železářstvích.U skříňky to lze řešit i dvěmi očky , jedno do horní části dvířek, druhé do stropu skříňky, mezi nimi kousek provázku, lanka,,,,