Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím podpalujete v krbu?

Ahoj, poslední dobou se mi špatně zapaluje oheň v krbu, neboť se papíru nechce hořet. Podpaluju Hodonínským deníkem a od doby, co tisknou na nějaký taky papír (asi přimíchané nějaké sračky za cílem nižší ceny) prostě špatně hoří. Čím podpalujete vy?

koupili jsme si v kauflandu za 500kč skartovačku a všechny letáky ze schránky po prolistování skartujeme a dáme do bedny-pak jen vemu hrst/dvě hrsti, hodím do kotle, zahážu menšíma dřívkama a zapálím (pozor-někdy blafne i z popelníku...)-je to rychlé a vznikne velký plamen...