Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soft na vizualizaci obkladu?

Neznáte někdo náhodou nějaký FREE soft na vizualizaci obkladů? Obezdil jsem krbovou vložku, dost členitě a potřebuji vybrat nějakou slušně vypadající skladbu obkladů a vhodný formát obkladů.

Představoval bych si to tak, že zadám rozměr obkládané plochy, rozměr obkladu, rozměr spár a soft vyplivne několik verzí. Případně bych si ty obklady sám skládal do nějaké mřížky apod.

Zatím jsem si to zkoušel na milimetrový papír a to není nic moc...

Díky

truespace7-dnes free, a jeho pluginová nadstavba,kedysi sa to bežne dodávalo ako plugin pre verziu 4 a vyššie,autormi u nás známeho pluginu bola nejaká česká firma a bol to špecializovaný plugin práve pre predvádzanie obkladov,kuchýň,interiérov ap.,inak podobne zameraných pluginov existuje pre truespace mnoho,často sa tento soft v minulosti používal práve na vizualizáciu návrhov interiérov,scénografiu v divadlách a podobné účely a ts 5.x sa dodávala ako extra utility bundlovaná spolu s full verziou progeCAD/designCAD na rýchlu vizualizáciu a dalšie spracovanie-hlavne na výrobu všelijakých animovaných virtuálnych prehliadok interiérov ap