Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkety - nejjednodušší vyčištění

Mám doma lakované parkety, které jsou teď po rekonstrukci baráku ne v moc dobrém stavu.Jak je nejlépe vyčistit? Parkety jsou sice lakované, ale lak už neni tak kvalitní a jsou dost špinavé. Vím, že by bylo nejlepší je zbrousit a nalakovat, ale hledám, zda neexistuje něco levnějšího. Díky

Jedině brousit. Můžeš zkusit to vydrbat "drátkama", je to děsná práce. Drátky (jsou to prakticky železné špony od soustruhu) svrchu zabal do hadru nebo ze řádně pořežeš. Je to práce za trest. Zavolat firmu nebo si půjčit brusku na parkety je IMHO Jezevec podstatně rychlejší a protože čas jsou peníze, i levnější.