Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dodatečné zateplení střechy

Zdravím všechny,
potřebuji poradit, před 7 lety jsem zateploval střechu, podle všech pravidel,
použil jsem isover o tl. 20 cm, ale teď po letech se mi zdá, že by to chtělo
izolaci přidat, ale přemýšlím jakým způsobem.
Napadlo mě , nalepit v interiéru na sádrokartón alespoň 5 cm polystyrenu a ten
potom upravit jako fasádu perlinkou a štukem. Ale nevím co udělá rosný bod
s tím překrytým sádrokartonem, aby mi to tam celé neshnilo .

Poraďte prosím
Vigo

doufám že máte pod sádrošem parotěsku. Dal jste 20 cm a po čase zjistíte že je to málo, tak přidáte 5 cm a za 5 let přidáte další?
Takže osobně bych demontovat SDK, odstranil parotěsku, přidal 10cm vaty, parotěsku a opět SDK. Pokud budete šikovně postupovat, lze starý sádroš použít a poškozený nahradit.
Vše je o penězích.