Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepení parket

Dobrý den,
mám starší zachovalé parkety a chtěl bych je položit svépomocí do ložnice. Podklad tvoří celoplošně dřevotřískové desky. Chtěl bych se zeptat, jestli mám parkety lepit celoplošně k dřevotřísce? Jde mi o to, zda v případě nepovedené pokládky budu schopen parkety odstranit. Nebo mám parkety lepit na pero a drážku? Případně jaké lepidlo použít.

Díky

Mne se nelibi, ze se nam tu zacinaji mnozit odpovedi typu "paneboze co jsi to za debila, vis co tohle udela?" Jestli je hloupost lepit parkety jinak nez celoplosne a jestli tomu rozumis, povez nam, co budou delat parkety na drevotrisce, proc by to byl problem, a je to. Jinak se tady za chvilku budou akorat vsichni predhanet v tom, kdo z koho udela vetsiho vola, a nikdo se nic nedozvi.