Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr vrtačky/kladiva

Hezký večer,
rozbila se nám vrtačka, rád bych se s vámi poradil o výběru nové, případně rovnou o výběru kladiva.
Začnu asi tím, že na to máme omezený rozpočet, 1200Kč, proto bych doporučil najít něco v akci nebo ve slevě.Může to být samozřejmě i za normální cenu, ale nevím, jak je to pak s kvalitou.Vrtačku (kladivo) by jsme používali výhradně na vrtání do panelu, ne často.Pokud by šlo o vrtačku, je nutný příklep, což se dalo z vyvodit z toho, že budeme vrtat do panelu.Vrtat budeme malé díry, nic jako vrták 24 a tloušťka stěny 15 cm, co jsme vrtali jednou (a doufám že naposled), na čemž jsme si rozbili zřejmě tu kvalitní vrtačku z ... no to je jedno, zbičovali by jste mne.Pokud se za takovou cenu nedá sehnat ani nic v akci, tak mne prosím nekamenujte, ale jelikož jsem životní šťístkař v takových prkotiných jako je třeba tohle, tak by se něco najít mohlo 8-)

Díky moc za vaše rady.

Pokud chceš na doma občas vyvrtat do panelu díru,tak za 1200.- koupíš v Kauflandu.Je to odzkoušeno,dělal jsem s ní uz 180 hodin.U vnučky jsem s ní boural vchod,a různé sekání elektriky a v paneláku řadu otvorů.Obsahuje i kvalitní dvě sady vrtáků,přes leckteré skeptiky,mohu za ty peníze doporučit.
JABRAKA