Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reklama na fasádu domu

Dobrý den,chtěl bych si založit živnost a v rámci toho bych si rád přišrouboval na fasádu svého domu reklamní tabuly a vývěsní prosklenou skříň. Jen nevím jestli musím tuto věc někde ohlašovat či platit poplatky. Máte s tím někdo zkušenosti? Díkas
Změna předmětu, původně: reklama (Kurt)

Reklamu na fasádě můžete mít jakou chcete a zadarmo je to na Vašem domě (je jedno jestli baner, nebo přímo napsáno na fasádě) a prosklená skříň není problém v případě že nebude zasahovat nijak do chodníku (aby se o to nikdo nezabil ;-) ) 10cm bych neřešil.