Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pronájem auta

Ahoj,lidi. Mám doma vůz který používám pouze 1x za 2 měsíce a chtěl bych ho nějakým způsobem využívat k půjčování jenže nevím jak začít a co je potřeba za doklady. Živnosták na půjčování si udělám a havarijní pojištění uzavřu, ale nevým jak vypydá taková smlouva o pronájmu. Pomůžete mi někdo prosím? Děkuji .:-)

V dnešní pohnuté době a vymahatelnosti práva bych to řešil opačně. Auto prodal a v půjčovně si jednou za dva měsíce auto pujčil, nebo známému zaplatil aby mě odvezl.
Chceš li vzorovou smlouvu, zajdi do pujčovny a požádej je ať ti ji ukážou, že si chceš auto pujčit, ale rozhodneš se až na základě podmínek ve smlouvě, případně si auto pujč a smlouvu doma ofoť.