Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váha "metráku"

Máme doma rozepři :) byl by jste někdo tak hodný a řekl mi kolik cca váží metrák písku (suchého) a kolik váží metrák štěrku (cca frakce 16-32) :) jo a ještě by mě zajímalo, kolik je metrák vrchovatých koleček :) díky moc, nějakou představu mám, ale ...

kolik cca váží metrák písku

, to ti řekne každej naprosto přesně 100kg
ale m3 písku váží cca 1600kg a m3 štěrku cca 1400kg, jenže ono to může být dost rozdílné, když zaprší... doufám, že si ty váhy pomatuju dobře, tabulku už nemam

EDIT: už jsem našel tabulku a v té jsou hodnoty 1750 a 1650 kg/m3