Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava Lamina (skříň) - modra olse - kde sehnat Modry Tmel

Dobrý den,

potřebuji opravit několik děr a rýh v laminu u vestavěné skříně, které je modrá olše, tj. bílo modrá / světle modrá.

Dá se prosím sehnat někde samostatně pevný vosk / tmel barvy na tento modrý odstín? Modrá a bílá barva. Na Internetu nebo v OBI jsem jej viděl jen v sadě všech barev a to je pro mě zbytečné, potřebuji jen modrý vosk / tmel na lamino.

Předem děkuji za zprávu.

odkud jsi? Jinak obecně v prodejnách pro truhláře.
Nevím o jaké díry a rýhy jde, ale na nějaké maličkosti bych zkusil vzít dětem voskovky. Výsledek bude podobný. Kvalitnějsí opravy jsou tvrdými vosky, ovšem musíš to umět a mít barvocit a rozhodně nebude stačit jedna barva.