Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zatepleni střechy

Zdravim vsechny kutily a radce jen se chci zeptat jak nejlepe najrychleji a nejlevneji zateplit strechu (spise pudni prostor )ktery mam na domecku stacilo by treba jenom na tu zem polozit treba isover nebo nejakou takovou izolaci jo podotykam ze asi od poloviny strechy bych musel to tam nejak davat najakou tyci protoze je tam malo mista na plazeni viz foto http://www.fotoskladnik.cz/upload/original/1327331 00610-strecha.JPG

hmm napady tu jsou dobre ale vubec nevim jak se to poklada staci kdyz tu treba skelnou vatu polozim jenom tak na tu betonovou zem a uz nic vice tam davat nebudu ani lozit uz tam nepotrebuji tak se ptam jestli to staci jen tak polozit jsem v tom neznaly proto se ptam tak laicky