Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto výlep plakátů

Dělám výlep plakátů v našem městě. V současné době nám jistá firma udělala plakátovací plochy z plastu-či nějaké slitiny,podobné plastu, jsou absolutně hladké a nesavé. Lepím lepidlem zn. Taposa smíchaným s disperzním Duvilaxem. Plakáty mi drží max. 2 týdny,když se poštěstí. Nemohl by mi někdo poradit nějaké lepidlo-či postup? Potřebuji opravdu "silný držák."

Pokusil bych se plochy přebrousit hrubým brusným parírem na dřevo, nebo hrubým brusným textilem na kov.
Bude to asi dost pracné, ale dlouhodobě se to vyplatí.
Lepím s CMC (karboxymethylcelulóza, LOVOSA, Pollocel, JELOCEL)+ Sokat nebo Duvilax)