Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké používáte zimní gumy?

Nemyslím na sex. :-) Našel jsem si pár testů, všude se vpředu umístily
Goodyear Ultra Grip 7+ a Dunlop SP Winter Sport 3D,
ono záleží na konkrétním rozměru, ale tyhle 2 nechyběly nikde.
Nakonec jsem zvolil Dunlopky, protože byly lacinější.
Gumy za 850 Kč z Číny jsem rovnou zavrhnul, jak říká Julia Roberts: svině klouzavý.
Dal jsem za ně něco přes 5100 a jak se tak dívám, už podražily.
Bral jsem to ze serveru levnepneu, doprava byla zdarma, druhý den jsem je měl doma.
A zdá se, že ceny budou ještě stoupat.

http://www.pneunet.cz/testy-pneumatik/test-pneu-zi mni-195-65-15-2008/

loading...

Já používal zimní pneu Vraník. Byl jsem spokojen. Tam,kde jiní nasazovali řetazy, já vyjel bez nich :-D. Po 4 zimách, kdy už tak dobré nebyly, jsem přezul na Barum Polaris 2. No první zimu to šlo, druhou už jsem se bál autem skoro jezdit :-), protože to auto vysloveně tancovalo. Po dvou zimách byly sjeté víc než ty Vraníky po 4řech. Tak jsem letos dal na reference známích, kteří mají podobná auta jako já a přezul jsem na Michelin Alpine A3. Mám rozměr 175/70 R13. Jezdím dost do hor a po ne zrovna ideálně upravenách cestách a jezdím často. Tak doufám že budu spokojen.