Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s komínem

zdravím, mám problém s vlhkostí zdí v místech kde prochází komín, především v patře domu do. Komín používám pouze na krb, tak jednou týdně, netopím v něm stále. Jde o systém schiedel pr.20cm. Komín ční cca 3m nad střechu a má lehce poškozenou (zvětralou) betonovou hlavici. Nevím jak se to přesmě jmenuje ten konec komína. komín je potažen pouze lepidlem a penetrací. Oplechování jsem nechal opravit, ale tím to asi nebylo. Pomůže mě nová hlavice, nebo plechový komínový kryt ? Už si nevím rady co to může způsobovat. Pomoste..... Dík.

Zdravím,
na betonové krycí desce by měla být nasazena nerezová komínová hlava která je na plechové manžetě, je ta manžeta přitmelena ke krycí desce? Pokud by tam byly spáry, tak by voda zatýkala do izolace mezi vložkou a kom. tělesem.