Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oklad

Potřebuji obložit stěnu, která má již fajnovou omítku a je i nalíčená. Musím ji před obložením upravit nebo můžu rovnou začít?

zřejmě jde o dlaždičky nebo imitace cihel či kamene, že? Já zeď oškrábu na jádro a lepím. Drží. Myslím, že minimálně líčení musí pryč a pak penetrace a lepit, to by asi taky šlo. Obložil jsem takhle (nechtělo se mi škrábat štuk) asi 13 m2 před rokem a stále to drží.