Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drážkový remeň na ručnú brúsku MBS 700

Poraďte prosím, kde kúpiť, resp. objednať dodávku drážkového remeňa na ručnú pásovú brúsku MBS 700 od firmy Meister werkzeug Wuppertal Nemecko? Podľa všetkého sa jedná o drážkový remeň POLY-V. Poznamenávam, že Baumax ani Hornbach už tieto ND nedrží !!! Bola by škoda k vôli remeňu vyhodiť inak funkčné náradie.

Ďakujem za reakciu. Podľa katalógu fy Babica s.r.o. TN jedná sa o : [b]Drážkový remeň POLY-V PJ 234 MA. Sem som napísal aj dotaz na dodávku, ale takýto rozmer nedržia a odkázali ma na výrobcu brúsky. Rozmery remeňa sú : 4-drážkový, rozteč drážok 2,34 mm, obvod 234 mm. Preto som napísal aj výrobcu brúsky, jestli niečo nebude v CZ, alebo na SK. tie linky som pozrel ale na tak malý obvod som tam nič nenašiel. Ešte raz dík za reakciu.

Ďakujem za reakcie, aj po takej dlhej dobe. Žiaľ doteraz sa mi nepodarilo vypátrať dodávateľa, ale ani servisnú firmu, škoda náradia, taká maličkosť a je nemožné dopátrať sa aj dodávateľa ND, pritom sa nejedná o čínu, je to originál výrobok z nemecka, alebo ???