Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Spalovací motor na jízdní kolo

Hoj lidi. Chtěl bych si koupit na jízdní kolo ten malý spalovací motor co se přidělá někde k zadnímu kolu. Byl by někdo ochotný mi vysvětlit jak to celé funguje, jak je to s legálností typu "potkám policajta"... a nějaké odkazy kde by se ta sada dala koupit. Předem díky.

elektrika je kravina, spalovak je v pohode.
Musi to byt motor do 50ccm, vykonu 1kW. Maximalni kostrukcni rychlost je do 25km/h, ale to se blbe kontroluje, kdyz si prestavbu delas sam a nepodleha to schvalovani technicke zpusobilosti.
Jinak mam benzinovou kolobezku Blata, jezdila super ale po te co ja sem si pri jednom crashi zku***l koleno a draha si pri jinej nehode natrhla jatra nemam k tomu tu spravnou duveru. Vali se tu, ma jenom privohlej brzdici kotouc a rozbity zrcatko, dal bych ji za nejakou rozumnou castku.