Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ISOVER DOMO - za kolik a max. tloušťka?

Dobrý den, měla bych dotaz.Chci zateplit podlahu půdy položením tepelné izolace Isover domo. Našla jsem max. sílu 200 mm, znamená to, že to je maximální tloušťka, co se vyrábí? A ještě bych se chtěla zeptat, kde by tak byl nejlevnější. Zatím jsme našla za nějakých 130 Kč za m2

Účelem je zamezit úniku tepla z pokojů pod nezateplenou půdou. Je to starý barák. Původně jsem zamýšlela foukanou izolaci minerální vatou mezi trámy a půdovky. To je ovšem finančně náročné. Isover bych položila na podlahu půdy, kde jsou nyní půdovky. Dala bych ji na ty půdovky, protože půdovky nechci dávat pryč. Křížem tedy izolační pásy položím, ale jakou tloušťku zvolit? Stačí 2 x 120 mm??