Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kudy zatéká?

Dobrý den,

mám byt v domě z roku 1939, bydlím zde dva roky. Při silném dešti se mi od jara dělají na podlaze jedné z místností louže pod vavkami. V druhé místnosti vavky nejsou a louže se tam nedělají. Myslíte, že může zatékat odtahem z těch vavek? jsem z toho dost zoufalá, protože jsem v létě položila novou podlahu a nechci, aby mi ji zničila voda. Děkuju předem za nápady, čím by ty louže mohly být.

Pokud se louže objeví pouze při dešti a pouze pod topidlem, je zatékání odtahem více než jisté. Pokud to dříve nedělalo, tak se jedná nejspíše o poškození vyústění, pravděpodobně korozí. Nutno prohlédnout a případně opravit, nebo vyměnit.