Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šindel IKO

Nevite, cim se da nahradit podkladni pas Armourfix? Kdyz jsem ho dnes objednaval, tak vsichni prodejci sindelu IKO, ktere jsem oslovil na me hledeli jak na blazna. Na netu jsem nasel pouze par odkazu. Doporucovali mi misto toho piskovanou lepenku. Nebude pak problem, ze se ta krytina pak skrabati? Strecha je dlouha 8 metru. Na ten podkladni pas ma se navarit Armourvalley. Dekuji za odpovedi.

Ahoj.
Já dělám pokrývače tedy jen 18 let,ale z vlastní zkušenosti ti můžu říct ,že pískovanou lepenku tam dát můžeš.
Jen ji tam nesmíš mít příliš dlouho.Mi to děláme tak,že ji natahujeme těsně před pokládkou šindele(stavba je předtím zakrytá plachtami).Při pokládce šindele natáhneme pás pískované lepenky a hned pokryjeme šindelem.
Je pravda že když necháš střechu jen pod pískovanou lepenkou a ta zmokne a pak na ni zasvítí sluníčko děla to hrozné věci.

Dekuji za odpovedi. Ale ono to nebylo asi moc poznat, na co se ptam. Nehledam nahradu za podkladni pas pod sindel, ale nahradu za podkladni pas Armourfix, ktery se pouziva pod APP modifikovaný pás Armourvalley, ktery se pouziva do uzlabi a na nizske sklony strech. Potrebuji to prave na strechu, ktera ma maly sklon.

dekuji za odpovedi.