Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Broušení obkladu

Zdravím!
Jsem amatér. Potřeboval bych poradit. Při obkládání v kuchyni se nám stala nepříjemná věc. Obklad nad linkou je asi o 0,5 cm sirší, než potřebuji, abych dokázal pověsit skříňky - mezi stěnu a konec obkladu se mi nevejdou. Poraďte, prosím, čím bych mohl tuto nepříjemnost vyřešit (broušení obkladu), aniž bych musel kachličku bouchat ze stěny. Děkuji

Nejde li linka o toho půl centimetru dát výš. nastupuje fantazie.
Na zadní stranu skříněk dát lištu/y, která/é by začínala/y tak, aby skříňka lehla na obklad a lišta lehla na stěnu.
Popřípadě dát v místě závěsů skříňky terče silné jako ta vrstva obkladu.
Logicky je pak okolo linky skulina nebyla li ta lišta po obvodu zad skříněk.

Děkuji za všechny rady. Asi to bylo mým špatným vyjádřením. Nejde o to, že by skříňky nemohly být o 0,5cm výše, ale na šířku se mi nevejdou mezi obklad a stěnu - nepověsím je. Myslíte si, že je možné brousit to frézkou? Pokud s tím má někdo zkušenosti, poraďte, jakým nástavcem by bylo nejlepší. Děkuji