Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranenie starej folie z garazovych plastovych dveri

dobry den, chcela by som poradit, ako by bolo mozne odstranit staru foliu prilepenu na garazovych sekcnych posuvnych dverach. urobili sme chybu pri montazi, ze ked nam to namontovali, neodstranili sme tu ochrannu foliu hned, ale sme ju nechali, z dovodu, ze stavba este nebola dokoncena a tak sme chceli dvere chranit pred zaspinenim. no a teraz uz ked to chceme odstranit, nejde to. ta folia sa trha na strasne male ciastocky, ze ani s trpezlivostou by sme to neodstranili, resp. odstranovali strasne dlho. neviete nam poradit, ako by sa to dalo. ci existuje nejaky pripravok, alebo nejaky tip?
dakujem velmi pekne za pomoc
michaela

Dakujem za info, skusim tieto typy. ale ak by sa nasiel niekto, kto ma s tym konkretnu skusenost, ze by mi povedal,ze to-a-to pomoze a s tym to pojde urcite dole, tak budem velmi vdacna, ked mi to tiez da vediet.
pekny zvysok vecera prajem