Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Zamaskování" fleků na zdech

Ahoj, potřebovala bych radu zkušených kutilů...na konci října odevzdáváme s přítelem pronajatý byt a rádi bychom dali některé věci do původního stavu. Jedná se především o zdi, na kterých se za dobu užívání bytu objevily fleky (např. u odpadkového koše, pes se oklepal, otřel, apod.). Není to na malování, ale spíš na lehké přetření samotných flíčků. Můžete mi prosím doporučit nějaký prostředek, kterým se to dá "zamaskovat"? Zdi jsou bílé, ale je mi jasné, že odstíny bílé mohou být různé...Díky za rady.:-)

V mnoha případech se do předávání montuje majitel a mohl by taky na vaše náklady nechat vymalovat. Stejný odstín se po čase nedá chytit ani originál barvou a udělá čisté fleky. Proto doporučuji Primalex a váleček. V součtu to bude nejrychlejší a nejlevnější řešení, zvláště když se to dělá na předávku, t.j. jen aby to bylo čisté.Naučíte se na tom alespoň malovat do nového.