Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pergola v chráněné krajinné oblasti

Čaute,
Naši zdědili pozemek, který je na ůzemí chráněné krajinné oblasti nature.hyperlink.cz . Na tomto pozemku by si chtěli postavit nějakou pergolu jelikož jsme z paneláku a v letě je doma nuda.. Jak jsme se ale dozvěděli na CHKO se nedá stavit pergoly se základy pouze Rodinné domy.. Mám sice stavební průmyslovku ale už si to nepamatuji jak to je..

Má někdo nějaký nápad jak nějakou pergolu na tomto pozemku postavit? Předem říkám Nechceme dávat 100tis za dovezenou pergolu/chatičku.
Stačil by čistě jen nějaky nadstřešený prostor s krbem/udírnou a posezením.. Nic vic..

V CHKO je to v prdeli. Tam se nedá postavit ani k**** bez povolení ochranářů. Dokonce se obávám, že zrovna tam musí i povolit jaké kytky pěstovat na zahradě, proto aby se nezavleklo do CHKO nepůvodní rostlinstvo. Prodat pozemek a koupit jinde. Informovat se na místním úřadě, jak je v tom místě přísné "chránění" přírody.