Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakopani hadice od jimky pred zimou

Dobrý den,

potreboval bych poradit z vasich zkusenosti cim nebo jak chranit pred zimou gumovou hadici, ktera slouzi pro odvod odpadu z jimky. napadlo me obalit mirelonem a zakopat pod zem... ale kolik... staci 20cm?

Vim ze cim hloubeji tim lip ale podminky pro kopani hloubeji nejsou priznive:)

dik

No, zamrzna je 80cm...
Ale pokud to mas zhruba jako ja, tak to neni nutny vubec. A ja to mam tak, ze pokud zrovna necerpam vodu, je hadice prazdna. Pokud je prazna, nic v ni nezmrzne a problem neni. A pokud je plna, tece s krz ni voda takovym tempem, ze zamrzat nestiha. Nevim jak gumovy, ale ty my to nevadi.